předchozí
strana
z 3
Ověřený zákazník
Přidáno 12. 12. 2017
Pro:
Skvělá komunikace
Rychlé dodání
Poradenství
Rychlé dodání
Poradenství
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 03. 12. 2017
Pro:
Rychle jednání
Hezké a kvalitně zboží
Krátká dodací lhůta
Celková spokojenost
Doporučuji!
Hezké a kvalitně zboží
Krátká dodací lhůta
Celková spokojenost
Doporučuji!
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 03. 12. 2017
Pro:
Velice mila pani prodavacka, zbozi jsem si na vydejnim miste mohla vyzkouset.
100 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 25. 11. 2017
Pro:
Velmi ochotný a vstřícný personál
90 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 14. 11. 2017
Maji opravdu vse pro těhotné, bohužel ne ve všech velikostech. Cenově jsou ponekud výše (obecne, tehotenske a kojící oblečení je s přirážkou), ale za to maji pestrý sortiment a aktivně a ochotně komunikují. Pokud jde o eshop, zasloužil by si více pozornosti, hlavně pokud jde o dostupnost zboží. V mém případě mi za to nedostupné nabídli aktivně adekvátní náhradu za stejnou cenu. Byla jsem spokojená a mohu vřele doporučit.
80 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 10. 11. 2017
Super jednání, vše v pořádku. Doporučuji.
100 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 21. 10. 2017
Pro:
Příjemná komunikace a vstřícnost.
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 22. 09. 2017
Pro:
Osobni pristup
Rychla komunikace
Rychla komunikace
90 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 22. 09. 2017
Pro:
Super komunikace s majitelkami - velmi ochotné, nic není problém
Pěkné a praktické zboží za normální cenu
Pěkné a praktické zboží za normální cenu
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 21. 09. 2017
Dobrý deň,
Rada by som sa s vami podelila o svoju skúsenosť s týmto obchodom.
Oblečenie, ktoré sa tu dá nakúpiť, je naozaj krásne a kvalitné. Po spokojnosti s nákupom v kamennej predajni som sa rozhodla vyskúšať i e-shop. Faktúra prišla obratom, zásielka následne do 1-2 dní. Táto však bohužiaľ bola len zčasti kompletná a obsahovala iný kus oblečenia( tričko miesto šiat). Túto zámenu som reklamovala, tričko vrátila do kamennej predajne a keďže objednané šaty neboli v obchode skladom, dohodli sme si so slečnou v predajni vrátenie peňazí na účet.
Peniaze som bohužiaľ ani po opatovnej urgencii nemala nasledujúce 2 týždne na účte. Pri striedavej komunikácii s pí. Trojanovou a Šternovou som ani nedostala vyjadrenie, kedy budú peniaze vrátené a či vobec boli odoslané. Navrhla som riešenie, ktorým malo byť vytvorenie novej objednávky, do ktorej by sa započítala dlžná suma, s čím slečna na predajni súhlasila.
Po zhruba týždni som obdržala faktúru za objednávku, ktorú som hneď uhradila. Následne som bola informovaná, že nie všetok objednaný tovar má obchod na sklade tak ako to uvádza na stránke a niektoré časti sa musia u dodávateľa doobjednať. Dohodou bolo, že časť naskladnenej objednávky mi príde poštou ihneď a chýbajúca časť do cca 2 týždnov.
Ani po tomto období sa nič nedialo, po neúspešnom kontaktovaní pí Trojanovej sa mi podarilo spojiť sa s pí Šternovou a tá sľúbila, že zistí stav veci a do 10 minút sa mi ozve. Po 3 hodinách som sa jej musela ozývať ja, aby som sa dozvedela, že dodávateľ dodal do obchodu iný kus tovaru a navrhla, že sa teda možeme dohodnúť sa ďaľšom postupe. Ja som vzhľadom k nespokojnosti s priebehom a problematičnosti oboch nákupov, neschopnosti obchodu informovať zákazníka o stave objednávky a s ohľadom na (ne)fungovanie tohoto eshopu ako takého požiadala o okamžité vrátenie peňazí na účet. Pí Šternová filtrovala celý náš telefonický rozhovor cez obsluhu zákazníka, nechala ma čakať, kým si bude schopná zapísať číslo účtu pre vrátenie peňazí, nenavrhla nič konštruktívne k celkovej spokojnosti oboch strán, neospravedlnila sa za vzniknutú situáciu a bola celkovo dosť nepríjemná.
Takže len pre zhrnutie, toto určite nie je jediný obchod s daným typom oblečenia, ktoré hoci je naozaj pekné, nestojí za takéto jednanie. Po 6 týždňoch od zaplatenia mojej prvej objednávky sú konečne finančné záležitosti vyrovnané(dnes sa mi vrátili peniaze na účet).
Pekný deň,
Lucia
Rada by som sa s vami podelila o svoju skúsenosť s týmto obchodom.
Oblečenie, ktoré sa tu dá nakúpiť, je naozaj krásne a kvalitné. Po spokojnosti s nákupom v kamennej predajni som sa rozhodla vyskúšať i e-shop. Faktúra prišla obratom, zásielka následne do 1-2 dní. Táto však bohužiaľ bola len zčasti kompletná a obsahovala iný kus oblečenia( tričko miesto šiat). Túto zámenu som reklamovala, tričko vrátila do kamennej predajne a keďže objednané šaty neboli v obchode skladom, dohodli sme si so slečnou v predajni vrátenie peňazí na účet.
Peniaze som bohužiaľ ani po opatovnej urgencii nemala nasledujúce 2 týždne na účte. Pri striedavej komunikácii s pí. Trojanovou a Šternovou som ani nedostala vyjadrenie, kedy budú peniaze vrátené a či vobec boli odoslané. Navrhla som riešenie, ktorým malo byť vytvorenie novej objednávky, do ktorej by sa započítala dlžná suma, s čím slečna na predajni súhlasila.
Po zhruba týždni som obdržala faktúru za objednávku, ktorú som hneď uhradila. Následne som bola informovaná, že nie všetok objednaný tovar má obchod na sklade tak ako to uvádza na stránke a niektoré časti sa musia u dodávateľa doobjednať. Dohodou bolo, že časť naskladnenej objednávky mi príde poštou ihneď a chýbajúca časť do cca 2 týždnov.
Ani po tomto období sa nič nedialo, po neúspešnom kontaktovaní pí Trojanovej sa mi podarilo spojiť sa s pí Šternovou a tá sľúbila, že zistí stav veci a do 10 minút sa mi ozve. Po 3 hodinách som sa jej musela ozývať ja, aby som sa dozvedela, že dodávateľ dodal do obchodu iný kus tovaru a navrhla, že sa teda možeme dohodnúť sa ďaľšom postupe. Ja som vzhľadom k nespokojnosti s priebehom a problematičnosti oboch nákupov, neschopnosti obchodu informovať zákazníka o stave objednávky a s ohľadom na (ne)fungovanie tohoto eshopu ako takého požiadala o okamžité vrátenie peňazí na účet. Pí Šternová filtrovala celý náš telefonický rozhovor cez obsluhu zákazníka, nechala ma čakať, kým si bude schopná zapísať číslo účtu pre vrátenie peňazí, nenavrhla nič konštruktívne k celkovej spokojnosti oboch strán, neospravedlnila sa za vzniknutú situáciu a bola celkovo dosť nepríjemná.
Takže len pre zhrnutie, toto určite nie je jediný obchod s daným typom oblečenia, ktoré hoci je naozaj pekné, nestojí za takéto jednanie. Po 6 týždňoch od zaplatenia mojej prvej objednávky sú konečne finančné záležitosti vyrovnané(dnes sa mi vrátili peniaze na účet).
Pekný deň,
Lucia
10 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
předchozí
strana
z 3

