KONTAKTY

M. Trojanová: 724 131 679
J. Šternová: 731 165 708

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Kojicí PODPRSENKY

KOJICÍ PODPRSENKY značek Anita, Bravado, Carriwell a Hotmilk

Nabízíme ucelený sortiment kojicích podprsenek od 4 předních výrobců. Všechny kojicí podprsenky mají klipy, díky kterým lze podprsenku otevřít a pohodlně nakojit. Nabízíme 3 druhy podprsenek:

1) ELASTICKÉ - z funkčního elastického materiálu, který se dokáže perfektně přizpůsobit rostoucím prsům, jsou tedy vhodné pro celé období těhotenství i kojení. Oceníte je především v šestinedělí, kdy jsou prsa nejvíce citlivá a náchýlná k zatvrdlinám, zánětům atp. Tyto kojicí podprsenky se dodávají ve velikostech S, M, L a XL.

2) BEZ KOSTIC - tyto podprsenky nejou elastické, kupují se na míru na daný obvod a košíček, např. 75D, 80B apod. Nemají kostice, ale pro zachování pěkného tvaru poprsí mají alespoň dvojitě prošité švy. Některé jsou příjemně polstrované.

3) S KOSTICEMI - většina těchto podprsenek není elastická, kupují se na míru na daný obvod a košíček, např. 75D, 80B apod. Kostice u těchto podprsenek jsou ploché a měkké, proto nevadí při kojení i tvorbě mléka. Při citlivosti prsou vám ale mohou být při delším nošení nepříjemné, proto doporučujeme pořídit min. 2-3 podprsenky, nejlépe jiného druhu, abyste je mohla střídat dle daných potřeb a situací.

Na naší prodejně Vám rády vše ukážeme a vysvětlíme.


Parametry
BARVA:
TYP:
akce
1 420 Kč

Cena 994 Kč

skladem
akce