KONTAKTY

M. Trojanová: 724 131 679
J. Šternová: 731 165 708

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


PRODEJNA Praha 6

Těhotenská prodejna Praha 6

Prodejna Mammina - vše pro těhotné se nachází v centru Prahy 6, asi 5 minut chůze od metra Hradčanská. Náš obchod se skládá ze dvou samostatných prodejen těhotenské módy a dětského oblečení a hraček. Najdete zde vše, co potřebujete pro své těhotenství, porod i kojení, a dále hračky pro děti do dvou let a oblečení pro děti od narození do 8 let.

Ke zkoušení těhotenského oblečení máte k dispozici 3 komfortní převlékací kabinky, pro váš doprovod jsou k dispozci křesílka a stoleček s časopisy. V dětské prodejně je hrací koutek. Abyste si nákup dosyta užili, nabídneme vám pro zahřátí či osvěžení teplý čaj, kávu nebo vodu. Pro vaše potřeby můžete na prodejně využít i toaletu.

 

 

Elektronická evidence tržby v běžném režimu

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

( mapa )

Kudy k nám - MHD:

Metro: Linka A, stanice HRADČANSKÁ

Tramvaje: 1, 5, 8, 18, 20, 25 a 26 (zastávka Hradčanská)

Bus: 131 a 174 (zastávka Hradčanská)

Vystupte směr "Bubenečská" - jděte touto ulicí a odobčte první ulici vlevo - jste v Jaselské :-)

Kudy k nám - auto:

Souřadnice GPS: 50°5'55.612"N, 14°24'7.895"E

Parkování

V ulici Jaselská je smíšená parkovací zóna, kde můžete za poplatek zaparkovat vaše auto (stejně jako v okolních ulicích). Přímo před prodejnou jsou vyhrazena 2 místa pro zásobování (krátkodobé stání do 15 minut) - doporučujeme pro případ, že si jedete něco vyzvednout. Výhodně zaparkovat můžete také na otevřeném parkovišti u Bubenečského nádraží (100 metrů od naší prodejny, sazba 30 Kč/hodinu).

http://www.parkovistehradcanska.cz/ a http://autocentrum-praha.webs.com/parkovnnapraze6.htm


Pohled na dětskou a těhotenskou prodejnu Pohled na dětskou a těhotenskou prodejnu Pohled na dětskou a těhotenskou prodejnu Těhotenská prodejna Těhotenská prodejna Těhotenská prodejna Převlékací kabinka 1 Převlékací kabinka 2 Převlékací kabinka 3 Toaleta Dětská prodejna Dětská prodejna Dětská prodejna